The magic cities of Poland
Vanaf 365 €

The magic cities of Poland

Meerbestemming
Brochure: donderdag 3 november 2022 - Vertrek: woensdag 3 mei 2023
prijs per persoon Vanaf
365 €
Gebaseerd op 2 volwassenen

beschrijving

Brochure: donderdag 3 november 2022 - Vertrek: woensdag 3 mei 2023
Bestemmingen: Gdansk, Warschau, Wroclaw, Krakow
Thema's
europa center

Van dag tot dag

03 mei
1.

Gdansk

Blijf van
Informatie over de stad:Gdańsk is de hoofdstad van Pommeren en een voormalige Hanzestad in Polen. Gdańsk is gelegen aan de Oostzee, op de plaats waar de westelijke arm van de Wisła de Bocht van Gdańsk bereikt.
Meer informatie
04 mei

Transport van Gdansk naar Warschau

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines LOT Polish Airlines - LO3836
11:55 - Gdansk, Lech Walesa (GDN)
12:55 - Warsaw, Warsaw Okecie (WAW)
1uur 0min 0 PC Rechtstreeks Tarief: ECONOMY SAVER
Vluchtnummer: LO3836
Cabin Class: Economy
04 mei
2.

Warschau

Blijf van
Informatie over de stad:Warschau is de hoofdstad van Polen en met ongeveer 1.726.581 inwoners tevens de grootste stad van het land. De stad ligt in het historische landsdeel Mazovië aan de Wisła, waarbij het centrum op de linkeroever ligt en het stadsdeel Praga op de rechter.
Meer informatie
07 mei

Transport van Warschau naar Wroclaw

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines LOT Polish Airlines - LO3851
7:05 - Warsaw, Warsaw Okecie (WAW)
8:05 - Wroclaw, Strachowice (WRO)
1uur 0min 0 PC Rechtstreeks Tarief: ECONOMY SAVER
Vluchtnummer: LO3851
Cabin Class: Economy
07 mei
3.

Wroclaw

Blijf van
Informatie over de stad:Wrocław is een stad in Centraal-Europa in het zuidwesten van Polen, gelegen aan de rivier de Oder. Wrocław telt circa 633.105 inwoners waarmee het de vierde stad van Polen is.
Meer informatie
08 mei

Transport van Wroclaw naar Krakow

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines LOT Polish Airlines
18:05 - Poznan, Lawica (POZ) Alternatieve luchthaven
20:50 - Krakow, Balice (KRK)
2uur 45min 0 PC 1 tussenstop
LO
LO LOT Polish Airlines - LO 3948
18:05 - Poznan, Lawica (POZ) Alternatieve luchthaven
19:00 - Warsaw, Warsaw Okecie (WAW)
Vluchtnummer: LO3948
Cabin Class: Economy
Aansluiting op het vliegveld Warsaw, Warsaw Okecie (WAW)
55min
LO
LO LOT Polish Airlines - LO 3921
19:55 - Warsaw, Warsaw Okecie (WAW)
20:50 - Krakow, Balice (KRK)
Vluchtnummer: LO3921
Cabin Class: Economy
prijs per persoon Vanaf
365 €
Gebaseerd op 2 volwassenen
Pas het aan
Dit voorstel bestaat uit
Bestemmingen 4
Vervoer 3
Accommodaties 4

Onze reis ideëen

Hier kun je onze reisinspiratie bekijken!
Meer ideeën