Portugal from North to South
Vanaf 784 €

Portugal from North to South

Meerbestemming
Brochure: donderdag 3 november 2022 - Vertrek: woensdag 3 mei 2023
Ref ID: 10020
prijs per persoon Vanaf
784 €
Gebaseerd op 2 volwassenen

beschrijving

Brochure: donderdag 3 november 2022 - Vertrek: woensdag 3 mei 2023
Bestemmingen: Porto, Aveiro, Figueira da Foz, Obidos, Lissabon, Portimao, Faro

Van dag tot dag

03 mei

Transport van Barcelona naar Porto

Vertrek
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4545
5:55 - Barcelona, Barcelona El Prat (BCN)
6:50 - Porto, Porto (OPO)
1uur 55min 0 PC Rechtstreeks
Vervoer:  FR4545
Cabin Class: Economy
Tarief: Value
03 mei
1.

Porto

Blijf van
Over de bestemming: Porto is een Portugese gemeente en havenstad in het noordwesten van Portugal, aan de Costa Verde. Porto is gebouwd aan de noordoever van de rivier de Douro. Het is de op één na grootste stad van Portugal. Porto is vooral bekend als herkomstplaats van port(o)wijn, die in Vila Nova de Gaia (gelegen tegenover Porto op de zuidoever van de rivier de Douro) wordt gelagerd, en van daaruit over de gehele wereld wordt geëxporteerd.
Meer informatie
05 mei

Transport van Porto naar Aveiro

Air Europa
Air Europa Air Europa
12:35 - Vigo, Vigo (VGO) Alternatieve luchthaven
15:15 - Porto, Porto (OPO)
3uur 40min 0 PC 1 tussenstop
UX
UX Air Europa - UX 7315
12:35 - Vigo, Vigo (VGO) Alternatieve luchthaven
13:45 - Madrid, Adolfo Suárez Madrid Barajas (MAD)
Vervoer:  UX7315
Cabin Class: Economy
Aansluiting op het vliegveld Madrid, Adolfo Suárez Madrid Barajas (MAD)
1uur 15min
UX
UX Air Europa - UX 1143
15:00 - Madrid, Adolfo Suárez Madrid Barajas (MAD)
15:15 - Porto, Porto (OPO)
Vervoer:  UX1143
Cabin Class: Economy
05 mei
2.

Aveiro

Blijf van
Over de bestemming: Aveiro is een stad aan de Atlantische kust in de regio Beira Litoral van Centraal Portugal.
Meer informatie
07 mei

Transport van Aveiro naar Figueira da Foz

TAP Portugal
TAP Portugal TAP Portugal - TP1945
5:00 - Porto, Porto (OPO)
6:00 - Lisbon, Lisboa Humberto Delgado Airport (LIS)
1uur 0min 0 PC Rechtstreeks
Vervoer:  TP1945
Cabin Class: Economy

Transport van Figueira da Foz naar Obidos

Geen vlucht geselecteerd
08 mei
4.

Obidos

Blijf van
Over de bestemming: Óbidos is een plaats en gemeente in het Portugese district Leiria. De gemeente heeft een totale oppervlakte van 142 km².
Meer informatie

Transport van Obidos naar Lissabon

Geen vlucht geselecteerd
09 mei
5.

Lissabon

Blijf van
Over de bestemming: Lissabon is de hoofdstad en de grootste stad van Portugal. De stad ligt in het westen van het Iberisch Schiereiland op de rechteroever van de Taag, op korte afstand van de Atlantische Oceaan, in de streek Estremadura. Lissabon is de meest westelijke grote stad en hoofdstad van continentaal Europa.
Meer informatie
12 mei

Transport van Lissabon naar Portimao

TAP Portugal
TAP Portugal TAP Portugal - TP1907
9:45 - Lisbon, Lisboa Humberto Delgado Airport (LIS)
10:30 - Faro, Faro (FAO)
45min 0 PC Rechtstreeks
Vervoer:  TP1907
Cabin Class: Economy
12 mei
6.

Portimao

Blijf van
Over de bestemming: Portimão is een gemeente in het Portugese district Faro. De gemeente heeft een totale oppervlakte van 182 km² en telt ongeveer 44.818 inwoners.
Meer informatie

Transport van Portimao naar Faro

Geen vlucht geselecteerd
13 mei
7.

Faro

Blijf van
Over de bestemming: Faro is een stad en gemeente in het Portugese district Faro. De gemeente heeft een totale oppervlakte van 213 km² en telt ongeveer 28.900 inwoners.
Meer informatie
15 mei

Transport van Faro naar Barcelona

Terug
TAP Portugal
TAP Portugal TAP Portugal
16:15 - Faro, Faro (FAO)
21:50 - Barcelona, Barcelona El Prat (BCN)
4uur 35min 0 PC 1 tussenstop
TP
TP TAP Portugal - TP 1904
16:15 - Faro, Faro (FAO)
17:05 - Lisbon, Lisboa Humberto Delgado Airport (LIS)
Vervoer:  TP1904
Cabin Class: Economy
Aansluiting op het vliegveld Lisbon, Lisboa Humberto Delgado Airport (LIS)
1uur 55min
TP
TP TAP Portugal - TP 1038
19:00 - Lisbon, Lisboa Humberto Delgado Airport (LIS)
21:50 - Barcelona, Barcelona El Prat (BCN)
Vervoer:  TP1038
Cabin Class: Economy
prijs per persoon Vanaf
784 €
Gebaseerd op 2 volwassenen
Pas het aan
Dit voorstel bestaat uit
Bestemmingen 7
Vervoer 5
Accommodaties 7

Onze reis ideëen

Hier kun je onze reisinspiratie bekijken!
Meer ideeën